Ogrodzenia WIŚNIOWSKI – nowoczesność na Twojej posesji

Aż 80 wzorów w 8 kolekcjach – tak wygląda oferta ogrodzeń firmy WIŚNIOWSKI. Stawiamy na różnorodność form i kolorystyki oraz rozwiązań technicznych. Jakiego rodzaju produkty proponujemy naszym klientom?

Wytrzymałe bramy ogrodzeniowe

Nowoczesne ogrodzenia mają za zadanie chronić posiadłość nie tylko przed niepowołanymi osobami. Przede wszystkim muszą wykazywać odpowiednią wytrzymałość na trudne warunki pogodowe niezależnie od pory roku. Ogrodzenia WIŚNIOWSKI są do tego w pełni przystosowane. Zabezpieczamy je przed korozją za pomocą cynkowania ogniowego. Dodatkowo wykonujemy malowanie proszkowe w systemie DUPLEX, a cały proces jest kontrolowany na każdym etapie. Dzięki temu stalowe elementy mają aż 10-letnią gwarancję antykorozyjną.

Równie istotne są rozwiązania technologiczne. Wysokiej klasy automatyka pozwala Ci na łatwe otwieranie i zamykanie bram bez konieczności wysiadania z samochodu. Solidne mechanizmy mogą działać bezawaryjnie przez długi czas.

Co składa się na ogrodzenie?

WIŚNIOWSKI proponuje rozwiązania systemowe, w których dobór poszczególnych elementów ogrodzenia zależy od właściciela. Całość możesz skomponować wedle uznania, potrzeb, czy warunków terenowych. Części składowe ogrodzenia to:

  • bramy (przesuwne, dwuskrzydłowe i składane),
  • furtki,
  • słup MultiBox,
  • przęsła ogrodzeniowe,
  • panele ogrodzeniowe.

Wszystkie elementy zostały starannie zaprojektowane i wykonane. Bogate wzornictwo pozwoli Ci bezproblemowo dobrać ogrodzenie pasujące pod względem designu do architektury nieruchomości.

Zalety ogrodzeń marki WIŚNIOWSKI

Zadbaliśmy o to, aby ogrodzenia WIŚNIOWSKI były produktem uniwersalnym nadającym się na każdy typ posesji oraz do ochrony zakładów przemysłowych. Sercem każdego ogrodzenia jest brama wjazdowa. Posiadasz wąską działkę? Idealnie nada się więc brama przesuwna, która nie wymaga dodatkowego miejsca do otwarcia. W jej prawidłowym działaniu nie przeszkadzają liście leżące na podjeździe, czy śnieg. Aby korzystanie z niej było w pełni bezpieczne, została zaopatrzona w fotokomórki i krawędziowe listwy bezpieczeństwa. Dzięki temu nie ma ryzyka przytrzaśnięcia, gdy ktoś stanie na drodze jej ruchu.

Oszczędność miejsca w połączeniu z szybkością działania gwarantują również bramy składane. Zastosuje je, gdy masz krótki i wąski podjazd lub niewiele przestrzeni pomiędzy domem a ogrodzeniem, Bramy dwuskrzydłowe to z kolei klasyczne rozwiązanie cenione przez wielu posiadaczy nieruchomości. Doskonale komponują się z każdego rodzaju ogrodzeniem, a niezawodna automatyka daje Ci pełną kontrolę nad ich zamykaniem i otwieraniem.

Dużym udogodnieniem są także słupy MultiBox. Połączone ze skrzynką pocztową oraz wideodomofonem znacznie upraszczają odbiór przesyłek nawet w przypadku nieobecności w domu. Wystarczy, że podasz kurierowi jednorazowy kod do skrytki lub otworzysz ją za pomocą aplikacji mobilnej.

Niezależnie od wyboru masz pewność, że nowoczesne ogrodzenia pionowe WIŚNIOWSKI to jakość i bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami. Skorzystaj z naszej oferty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

Dlaczego warto wynająć magazyn do przechowywania rzeczy - korzyści i zalety

Następny artykuł

Jak wybrać idealne meble dla pokoju dziecka?

Podobne artykuły